[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Экстрим » Общее » Парашютный спорт (Где, как, по чём?)
Парашютный спорт
SamДата: Четверг, 29.11.2007, 16:52 | Сообщение # 1
Безумец с модемом
Группа: Дядько с двумя дрынами
Сообщений: 813
Репутация: 14
Статус: Offline
Где у нас в городе можно прыгнуть с парашютом, сколько это стоит?
И если можно подробнее, как это происходит!


http://hot.rv.ua - заработок в инете, SEO, описание квестов...
 
YarekДата: Среда, 05.12.2007, 14:59 | Сообщение # 2
Вечный студент
Группа: V.I.P.
Сообщений: 156
Репутация: 11
Статус: Offline
Що хочеш спробувати?
Прикольно biggrin


Терпіння ключ до радості =)
 
SamДата: Среда, 05.12.2007, 15:19 | Сообщение # 3
Безумец с модемом
Группа: Дядько с двумя дрынами
Сообщений: 813
Репутация: 14
Статус: Offline
Да, я уже давно страдаю этим желанием. но как суть да дело, то не получается! Или финансовая сторона подводит, или время не подходящее, или понимаешь, что одному прыгать скучно, и хочется всё запечатлить если не на видео, так хотя бы на фото...

http://hot.rv.ua - заработок в инете, SEO, описание квестов...
 
JuмкаДата: Среда, 05.12.2007, 22:23 | Сообщение # 4
Вечный студент
Группа: V.I.P.
Сообщений: 190
Репутация: 10
Статус: Offline
колись було 300 навчання і 1 стрибок...
але це було давно


 
SamДата: Четверг, 06.12.2007, 09:25 | Сообщение # 5
Безумец с модемом
Группа: Дядько с двумя дрынами
Сообщений: 813
Репутация: 14
Статус: Offline
Я слышал, что сейчас первый прыжок чуть меньше 200грн, а все последующие по 50... С таким розкладом, можна раз выложится по полной, зато потом каждый месяц спокойно делать по одному прыжку =) biggrin

http://hot.rv.ua - заработок в инете, SEO, описание квестов...
 
OlkaДата: Четверг, 06.12.2007, 11:15 | Сообщение # 6
Вечный студент
Группа: V.I.P.
Сообщений: 215
Репутация: 7
Статус: Offline
Ага, якшо парашутик складуть правильно v
 
OlkaДата: Четверг, 06.12.2007, 13:22 | Сообщение # 7
Вечный студент
Группа: V.I.P.
Сообщений: 215
Репутация: 7
Статус: Offline
Ти правий, я таки оптимістка! biggrin Бо теж збираюсь здіснити такий політ!
Та, нажаль, льотний сезон закінчився ще у вересні. sad (Принаймні в аероклубі у с. Воронів Гощанського р-ну)
 
DiorДата: Воскресенье, 23.12.2007, 00:05 | Сообщение # 8
Пошлянушка =)
Группа: V.I.P.
Сообщений: 572
Репутация: 3
Статус: Offline
я про таке теж давно подумую... cool1
 
Yuri_DДата: Воскресенье, 23.12.2007, 00:50 | Сообщение # 9
Работничег
Группа: V.I.P.
Сообщений: 568
Репутация: 5
Статус: Offline
Люблю летать, тольк без парашюта smile так что воздержусь пока tongue

"В моде, во всякой так положено, что без пуговицы нельзя, а без головы можно" © В.Маяковский
 
SamДата: Понедельник, 24.12.2007, 11:28 | Сообщение # 10
Безумец с модемом
Группа: Дядько с двумя дрынами
Сообщений: 813
Репутация: 14
Статус: Offline
Перший стрибок з парашутом!

Хочеться чогось екстремального, змінити свої погяди на життя, випробувати себе, тоді ця стаття саме для Вас!!! І так що ж потрібно для того, щоб здійснити цей подвиг. Першим ділом потрібно подумати, а воно мені потрібно. Подумали…. «Потрібно», тоді читаємо далі.


скільки разів хочеться стрибнути один чи три і чи захочеться далі цим займатись?

В нашому клубі можна вибрати два варіанти, перший ознайомчий і другий для спортсменів початківців. Перший підійде тим людям, які бажають лише спробувати, що таке стрибок з парашутом.
В цей варіант входить:
-інструктаж перед стрибком;
-орендна основного і запасного парашута;
-укладка основного і запасного парашута;
-політ в літаку 6-9 хв;
-один стрибок з парашутом з висоти 950 метрів;
Що потрібно: Приїхати на аеродром у вихідні дні, субота, неділя., для тих хто їде сам інформація. В Рівному з автовокзалу маршрутне таксі з 19 платформи
Рівне-Мощони відправляється з Рівного о 08:35; 12:00; 16:30
Рівне-Матіївка відправляється з Рівного о 06:50; 12:45; 17:25

Другий варіант:
Для тих хто хоче займатись далі парашутний спортом і здійснити не один стрибок, а три:
В цей варіант входить:
 -навчання протягом 3 місяців, характеристик парашутів Д-5, Д-6, запасних парашутів З-5, навчання укладання основного і запасного парашутів.
 -оренда основного і запасного парашута.
 - дорога на аеродром туди і назад.
 -політ в літаку 6-9хв. (3 рази)
 - Три стрибка з парашутом з висоти 950 метрів
-всім студентам РАСК видається посвідчення парашутиста і присвоюється ІV спортивний розряд по парашутному спорту. Що для цього потрібно, записатись у групу, набір почанається з лютого місяця, тому потрібно слідкувати за новинами на сайті www.rask.rv.ua або підійти м. Рівне, вул. Курчатова, 3 (МОТОТРЕК),4-й поверх,  чи зателефонувати за телефоном 8 (03622) 3-51-14.

; ;

З яким парашутом стрибають у нас перші три стрибка,  це парашут основний десантний, круглої форми на фото Д-5 і Д-6, парашут надійний, і запасний парашут З-5. Питання, а що буде, якщо парашут не відкриється, малоймовірно, ну якщо так тоді є запасний, а якщо запасний не відкриється, відкриється куди він дінеться. З чого саме стрибають? Стрибаємо  з літака Ан-2 він в народі кукурудзник.

 

 

 

Де будемо стрибати? Стрибки проводяться на аеродромі Воронів. Адреса: Рівненська область, Гощанський район, с. Воронів, тел. 8(3650)2-23-11. Координати : широта 50°41'40.36"N, довгота 26°42'2.56"E.

 Для детальнішого перегляду маршруту клацніть по карті
Детальніше. Клацніть
Статья взята с сайта www.rask.rv.ua

Добавлено (24.12.2007, 11:28)
---------------------------------------------
Цены!

Клубный платёж - 100грн
Первый прыжок - 175грн
Прыжок с высоты до 1000м - 50грн
Прыд\жок с высоты более 1000м - 75грн


http://hot.rv.ua - заработок в инете, SEO, описание квестов...
 
SNKДата: Вторник, 08.01.2008, 15:53 | Сообщение # 11
Утроб
Группа: Простой житель
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Оооо знайома стаття, а білн я ж її писав! Адміністрація сайту, хоча б джерело назвали звідки взято. Так от всі парашути відкриваються. Немає чого боятись аж так. Як кажуть інструктори при переході дороги більш небезпечно ніж так в небі. Ціни зміняться, бо паливо подорожчало.
І поправка того року було 300грн це навчання і 3 стрибка. Хоча навчання безкоштовне, 100 клубний взнос, всі кожного року платять,2 стрибка по 75грн, а далі 50.
Докладніше www.rask.rv.ua заходим, є питання реєструємось і задаємо їх на форумі, навіть на погляд глупі питання задаємо, відповімо на всі.
А після першо стрибка, геть міняється погляд на життя, я то заядли парашутист, мене затягнуло, як наркоман, без неба неможу.


Сообщение отредактировал SNK - Вторник, 08.01.2008, 16:25
 
SamДата: Четверг, 17.01.2008, 15:29 | Сообщение # 12
Безумец с модемом
Группа: Дядько с двумя дрынами
Сообщений: 813
Репутация: 14
Статус: Offline
Прошу прощение, что не указал ссылочку, не заметил среди тегав фотографий.
Вопрос: С какого числа начинаются вылеты с прыжками в 2008 году. Что б за день подготовится прыгнуть!


http://hot.rv.ua - заработок в инете, SEO, описание квестов...
 
DiorДата: Пятница, 18.01.2008, 02:01 | Сообщение # 13
Пошлянушка =)
Группа: V.I.P.
Сообщений: 572
Репутация: 3
Статус: Offline
мені вже навіть пропонували стрибати, і ціна досить невелика, бо знайомі... але поки-що буду набиратись сміливості... до літа, сподіваюсь, наберусь smile
 
SNKДата: Суббота, 19.01.2008, 02:57 | Сообщение # 14
Утроб
Группа: Простой житель
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Sam72)
Прошу прощение, что не указал ссылочку, не заметил среди тегав фотографий.
Вопрос: С какого числа начинаются вылеты с прыжками в 2008 году. Что б за день подготовится прыгнуть!

Та не переживай, ми парашутисти народ не обідчивий. Просто сайт свторився з метою того, щоб народ інформувати, а то мало хто знає, що в Рівному є клуб парашутистів і планеристів.
Коли сезон 2008 почнеться, не знає ще ніхто, орієнтовно кінець квітня. Зараз іде набір бажаючих освоїти діло парашутиста або планериста і стрибати не один, а три рази. Причому навчання безкоштовне. А краще заходьте на www.rask.rv.ua, новини, народ добрий допоможе, і література там є, всі питання теж там можна поставити. А щодо страху, намає чого боятись, тебе під час стрибка чекає менше небезпеки ніж під час переходу дороги. Не я один так кажу. Не буду пояснювати чому, просто фактори ризику порівняти.
Для тих хто боїться стрибати, але хоче в небо піднятись, то можна покататись на літачку або планері, теж відчуття класне.


Сообщение отредактировал SNK - Суббота, 19.01.2008, 03:01
 
DiorДата: Воскресенье, 20.01.2008, 22:16 | Сообщение # 15
Пошлянушка =)
Группа: V.I.P.
Сообщений: 572
Репутация: 3
Статус: Offline
я, мабуть, перший раз просто покаталась би на літаку, а тоді на другий раз вже було б, думаю, не так страшно і стрибнути...
 
Форум » Экстрим » Общее » Парашютный спорт (Где, как, по чём?)
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: